Шрифт:
+
Колір:
Т
Т
Т
Зображення:
ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА НАРАДА
ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА НАРАДА

26 листопада 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обовязків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1.Про призначення державних соціальних допомог у 2019 році.

2.Про організацію створення Центрів надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах

3.Про організацію заходів службою у справах дітей по попередженню соціального сирітства через роботу з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району

Про призначення державних соціальних допомог у 2019 році доповідав Віталій Тарасенко, начальник управління соціального захисту населення. Управлінням соціального захисту населення Гадяцької райдержадміністрації проводиться призначення більш ніж 20 різних видів соціальних допомог, а також взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, призначення допомоги на оздоровлення та харчування учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС І, ІІ, ІІІ категорії та одноразової компенсації по втраті годувальника із числа осіб віднесених до І категорії та смерть якого пов’язана із наслідками аварії на ЧАЕС. Станом на 20.11.2019 року на обліку перебуває  9013 отримувачів різних видів допомог (в порівнянні з відповідним періодом 2018 року( 8793 ) на 2,44 відсотки більше).

Із другого питання доповідала Юлія Огілько, начальник відділу -  Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації. У кожній громаді потрібні доступні адміністративні послуги. Якщо ж розглядати ЦНАП як обов’язковий фронт-офіс, тобто місце замовлення найнеобхідніших адміністративних послуг, то ЦНАП потрібен кожній спроможній ОТГ.

В ОТГ сільського типу в першу чергу необхідно забезпечити надання найнеобхідніших (найпопулярніших) адміністративних послуг, зокрема у таких сферах як:

1) реєстрація актів цивільного стану (РАЦС);

2) реєстрація місця проживання;

3) призначення житлових субсидій;

4) призначення окремих видів державної допомоги (зокрема, при народженні дитини тощо).

ЦНАП повинен бути комфортним місцем для обслуговування громадян, але не повинен дратувати надмірними витратами на створення та утримання. І ремонт приміщення, і меблі та інше його зовнішнє та внутрішнє облаштування повинні бути скромними, надійними та функціональними. Не потрібно невиправданих витрат  на будівництво чи ремонт.

Про організацію заходів службою у справах дітей по попередженню соціального сирітства через роботу з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах доповідала Леся Воронцова, начальник служби у справах дітей  райдержадміністрації. Протягом 10 місяців поточного року проведено 9 засідань комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації, на яких розглянуто 20 питань щодо захисту законних прав та інтересів дітей та підготовлено відповідних рішень. протягом звітного періоду створено 52 електронних обліково-статистичних картки дітей даної категорії, постійно актуалізується інформація щодо переміщення  дитини,  зміни її статусу, форми влаштування, стану здоров'я, освіти, членів сім’ї, житла та майна дитини, поновлюються її фото та прикмети, вносяться зміни щодо зняття  дитини з обліку, протягом 2019 року внесено 126 змін згідно підтверджуючих документів. Протягом звітного періоду проведено 38 профілактичних рейдів, обстежено умови проживання 136 дітей, надано 32 консультацій з питань соціального захисту дітей, проведено 86 профілактично-виховних бесід з метою з’ясування причин та умов, які призвели до порушення прав дітей.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. З початку 2019 року на території Гадяцького району виникло 148 пожежі, проти 100 за аналогічний період 2018 року.

0 Загальні новині
Назад до розділу
Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться та отримуйте оперативну інформацію про заходи, надзвичайні ситуації та інші важливі події