Шрифт:
+
Колір:
Т
Т
Т
Зображення:
ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА НАРАДА
ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА НАРАДА

12 листопада 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обовязків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

На порядок денний було винесено такі питання:

1.  Про стан виконання видаткової та дохідної частини районного бюджету.

2. Про хід виконання Програми часткового відшкодування кредитів, залучених фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2017-2020 роки.

3.   Про підготовку та відзначення 240-річчя від дня народження ракетобудування О. Д. Засядька.

4.  Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Сарівської сільської ради

5.   Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

 

Про стан виконання видаткової та дохідної частини районного бюджету доповіла Оксана Кулик, начальник фінансового управління райдержадміністрації. За 10 місяців цього року до дохідної частини місцевих бюджетів району по загальному фонду з урахуванням трансфертів надійшло 317 561,2тис.грн, що становить 98,4% до затверджених призначень. По спеціальному фонду з урахуванням трансфертів надійшло 12 574,6тис.грн, що становить 88,4% до затверджених призначень.

Із другого питання доповідала Анастасія Опришко, начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації. Станом на 12.11.2019 року енергоефективними заходами за районною Програмою скористалися 14 позичальників та отримали відшкодування з місцевого бюджету у розмірі 85090,0 грн.

Про підготовку та відзначення 240-річчя від дня народження ракетобудування О. Д. Засядька доповіла Лариса Труш, начальник відділу культури райдержадміністрації. Заходи заплановано провести 24 листопада 2019 року у приміщенні Лютенського сільського Будинку культури спільно з Лютенською сільською радою, СБК та Лютенською ЗОШ І-ІІІ ст.

Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Сарівської сільської ради доповідала Тетяна Ботінок, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. З початку 2019 року на території Гадяцького району виникло 144 пожежі, проти 98 за аналогічний період 2018 року.

0 Загальні новині
Назад до розділу
Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться та отримуйте оперативну інформацію про заходи, надзвичайні ситуації та інші важливі події