Шрифт:
+
Колір:
Т
Т
Т
Зображення:
НАВЧАННЯ ОСНОВАМ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ
НАВЧАННЯ ОСНОВАМ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Дуже складно уявити наше життя без комп’ютерів. Вони оточують нас скрізь. Якщо молоді знання комп'ютерних програм даються в навчальних закладах, то люди літнього віку та особи з інвалідністю позбавлені такої переваги. Тому при Гадяцькому районному територіальному центрі соціального обслуговування, у відділенні денного перебування проводиться навчання основам комп’ютерної грамоти та спілкування в соціальних мережах.

Завдання послуги:
• масове залучення людей похилого віку до навчання навикам роботи з комп’ютером та Інтернетом, а також забезпечення спілкування в соціальних мережах, блогах, форумах, для вдосконалення набутих ними знань, впевненого спілкування в мережах та залучення до життя суспільства;
• відновлення зв’язку поколінь шляхом масового залучення учнівської молоді до викладання інформаційно-комп’ютерних технологій людям похилого віку у класах, створення умов для спілкування поколінь через засоби соціальних мереж, СКАЙПу, сайту міста.
Програма навчання для пенсіонерів розроблена з урахуванням вікових особливостей та доступна без попередньої підготовки.
Крім того відвідання комп’ютерних курсів є додатковою можливістю для літніх людей зустрічатися і спілкуватися у невимушеній обстановці з близькими по духу і інтересам людьми.
Після завершення курсів передбачається, що кожен учень буде вміти користуватися мишею і клавіатурою, працювати з папками та файлами, редагувати тексти в програмі Word, користуватися пошуком в Інтернеті, користуватися електронною поштою і багато чого іншого корисного і цікавого.
Якщо у Вас також є бажання розширювати свої рамки, то ласкаво просимо на безкоштовні курси комп’ютерної грамотності.
Ми чекаємо Вас за адресою: м. Гадяч, вул. Героїв Майдану, 5.
Детальну інформацію можна отримати за телефоном : (05354)2-15-48

0 Загальні новині
Назад до розділу
Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться та отримуйте оперативну інформацію про заходи, надзвичайні ситуації та інші важливі події