Шрифт:
+
Колір:
Т
Т
Т
Зображення:
ДО УВАГИ БАТЬКІВ, ЯКІ МАЮТЬ ДІТЕЙ ДО 3 РОКІВ!
ДО УВАГИ БАТЬКІВ, ЯКІ МАЮТЬ ДІТЕЙ ДО 3 РОКІВ!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2014 р. № 623 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора» контроль за цільовим використанням державної допомоги при народженні дитини, допомоги на дітей одиноким матерям та створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей здійснюється центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді шляхом проведення вибіркового обстеження окремих сімей.

Під час відвідування сімей з дітьми, які отримують державну соціальну допомогу при народженні дитини, працівниками центру складається акт перевірки цільового використання державної допомоги при народженні дитини, де вказуються умови, які створені для її виховання та розвитку, перевіряється наявність у дитини харчування та одягу відповідно до віку та сезону, наявність засобів гігієни, візка, ліжка тощо.

У більшості сімей батьки належним чином піклуються та створюють умови для проживання і виховання дітей. Проте є випадки, коли батьки ведуть асоціальний спосіб життя. У цьому разі сім’я ставиться на облік, як така, що опинилася в складних життєвих обставинах, працівники центру надають спектр якісних соціальних послуг з метою подолання складних життєвих обставин.

Перевірка цільового використання коштів при народженні дитини продовжується, тому просимо батьків, які мають дітей до 3 років з розумінням відноситися до працівників центру, які приходять з перевіркою.

0 Загальні новині
Назад до розділу
Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться та отримуйте оперативну інформацію про заходи, надзвичайні ситуації та інші важливі події