Шрифт:
+
Колір:
Т
Т
Т
Зображення:
ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА
ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

1 жовтня 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обовязків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

На порядок денний було винесено такі питання:

1. Про підсумки електронного голосування за проекти Бюджет участі Полтавської області у 2019 році і про порядок та ініціювання проектів на Всеукраїнський громадський бюджет.

2.  Про стан поводження з твердими побутовими відходами в Гадяцькому районі відповідно до Закону України «Про відходи».

3. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками вересня 2019 року.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Про підсумки електронного голосування за проекти Бюджет участі Полтавської області у 2019 році і про порядок та ініціювання проектів на Всеукраїнський громадський бюджет доповідала Ольга Киричко, головний спеціаліст-координатор проектів та інвестиційних програм.

Із другого питання доповідала Наталія Рудченко, інженер-електронік відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації. Стратегія поводження з твердими побутовими відходами в сільських населених пунктах Гадяцького району, буде в себе включати роздільне збирання та вивезення, сортування та перероблення, а також захоронення на полігоні лише не перероблюваного залишку, яка в свою чергу розділена на два етапи. Рішенням 50 сесії сьомого скликання від 16 серпня 2019 року Гадяцької районної ради затверджений тариф на послуги зі збирання та вивезення ТПВ з сільських населених пунктів в сумі 11 грн. 30 коп. з одного споживача.

З метою запровадження ефективного механізму поводження з ТПВ придбано сміттєсортувальну лінію, вартістю 550,0 тисяч гривень за рахунок власних коштів КП «Сервіс».

Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками вересня 2019 року доповідала Оксана Паскар, виконувач обов’язків начальника загального відділу апарату райдержадміністрації. У вересні 2019 року загальним відділом апарату райдержадміністрації зареєстровано 206 вхідних документів.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. З початку 2019 року на території Гадяцького району виникло 132 пожеж, проти 84 за аналогічний період 2018 року.

0 Загальні новині
Назад до розділу
Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться та отримуйте оперативну інформацію про заходи, надзвичайні ситуації та інші важливі події