Шрифт:
+
Колір:
Т
Т
Т
Зображення:
Перевірили виконання делегованих повноважень Соснівською сільрадою
Перевірили виконання делегованих повноважень Соснівською сільрадою

Продовжуємо перевіряти те, як виконкоми сільрад здійснюють делеговані повноваження. Цього разу наша робоча група завітала до села Соснівка. Загалом — ситуація задовільна. Хоча окремі недопрацювання у процесі перевірки все ж виявили.

Саме приміщення сільради знаходиться в належному стані. Прилегла територія доглянута та упорядкована. На території Соснівки також знаходиться загальноосвітня школа І – ІІ ступенів, заклад дошкільної освіти «Світанок», фельдшерсько-акушерський пункт, сільський будинок культури та бібліотека. У всіх закладах, окрім СБК та бібліотеки, замінено освітлення на енергозберігаюче та вікна на металопластикові.

Школа та дитсадок перебувають в нормальному технічному стані. Сюди придбано нові меблі та мультимедійний комплекс. Рекомендуємо відремонтувати харчоблок та дооблаштувати ігровий майданчик сучасними обладнанням.

Заклади культури знаходяться в одному приміщенні. У сільському будинку культури поповнено матеріально-технічну базу. А в бібліотеці встановлено комп’ютер з вільний доступ до мережі Інтернет. необхідно замінити вікна, а також відремонтувати стелю.

Соснівський ФАП, завдячуючи підтримці Світового банку, має необхідне медичне обладнання. Також заклад оснащений комп’ютером з доступом до програми «Електронний пацієнт».

Загалом територія села упорядкована. Зупинки громадського транспорту доглянуті, проте потрібно встановити урни для сміття. Також треба краще слідкувати за станом сміттєзвалища і вчасно його підгортати.

0 Загальні новині
Назад до розділу
Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться та отримуйте оперативну інформацію про заходи, надзвичайні ситуації та інші важливі події