Шрифт:
+
Колір:
Т
Т
Т
Зображення:
Відбулася щотижнева апаратна нарада
Відбулася щотижнева апаратна нарада

13 листопада 2018 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

На порядок денний було винесено такі питання:

1. Про підсумки виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах району за 2018 рік.

2.Про хід виконання доручення голови облдержадміністрації від 17.09.2018№04-09/92 «Про розвиток системи безоплатної правової допомоги та посилення правової спроможності територіальних громад».

3. Про результати комплексної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Соснівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених статтями 27-38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

4.Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права  на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Сарівської сільської ради.

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Із першого питання доповідала Анастасія Опришко, начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації. Загальна протяжність доріг загального користування місцевого значення складає 393,6 км, з них обласного значення – 223,4 км,  районного – 170,2 км. Варто зазначити, що вищеназвані дороги з 1 січня 2018 року передані з балансу Служби автомобільних доріг на баланс Департаменту будівництва, містобудування і архітектури облдержадміністрації, а саме ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області». Загалом у 2018 році на поточний та капітальний ремонт доріг загального користування місцевого значення Гадяцького району (окрім комунальних) було виділено 27 295,26 тис. грн. У поточному році на поточний середній ремонт доріг загального користування місцевого значення на території Гадяцького району було виділено та освоєно 7 638,39 тис. грн. Сільськими радами спрямовано 2 273,40 тис. грн., ОТГ – 738,36 тис. грн., з районного бюджету на сесіях районної ради було затверджено 2 551,63 тис. грн., «Агрокрай» спрямував 500,0 тис. грн. на ремонт доріг та з державного бюджету виділено 1 575,0 тис. грн. На сьогоднішній день вже проведено поточний дрібний ремонт доріг загального користування протяжністю близько 120 км:

Із другого питання доповідала Ірина Калініченко, заступник начальника відділу - Другий полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, відділ (Гадяцьке БПД). З 1 вересня 2016 року на Гадяччині працює відділ Гадяцьке бюро правової допомоги Другого полтавського МЦ з надання БВПД. З моменту відкриття бюро по 07.11.2018 року до відділу надійшло 2900 звернень від громадян про надання первинної правової допомоги. 113 осіб отримали безкоштовного адвоката/працівника бюро для складання процесуальних документів, захисту та представництва інтересів в суді. Всі справи, що готувалися працівниками Гадяцького бюро правової допомоги позитивно вирішені в суді. Кожне село Гадяцького району отримало безоплатну правову допомогу. Також проводиться правопросвітницька робота серед молоді району шляхом видання та безкоштовного розповсюдження брошур правової тематики.

Про результати комплексної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Соснівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених статтями 27-38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» доповідала Маргарита Шершень, виконувач обов’язків начальника відділу управління персоналом та організаційної роботи райдержадміністрації.

Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права  на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України   виконкомом  Сарівської сільської ради доповідала Тетяна Ботінок, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району проінформував Дмитро Лагута, провідний спеціаліст районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. За період 2018 року на території Гадяцького району виникло 98 пожеж, проти 93 за аналогічний період 2017 року.

По кожному із питань порядку денного головою райдержадміністрації було дано відповідні доручення відповідальним виконавцям.

 

0 Загальні новині
Назад до розділу
Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться та отримуйте оперативну інформацію про заходи, надзвичайні ситуації та інші важливі події