Шрифт:
+
Колір:
Т
Т
Т
Зображення:
Триває капітальний ремонт автошляхів Гадяччини
Триває капітальний ремонт автошляхів Гадяччини

У Гадяцькому районі продовжуються роботи з відновлення дорожнього полотна. Нині ремонтуємо автошляхи, що знаходяться в межах Петрівсько-Роменської ОТГ. Це відрізки доріг Ветхалівка – Коновалове – Середняки та Середняки ¬ Петрівка-Роменська.

Чому важливо відремонтувати саме ці відрізки? Бо ними курсують шкільні автобуси. Через жахливий стан доріг водії відмовлялися возити дітей до шкіл. Проблему треба було вирішувати.

На даний час закінчується капітальний ремонт відрізку автошляху Ветхалівка – Коновалове – Середняки. Роботи проведені на загальну суму понад 700 тисяч гривень, з них 166 тисяч гривень — кошти Петрівсько-Роменської ОТГ. Окрім того, з бюджету громади спрямовано 30 тисяч гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації. Протяжність оновленого суцільного асфальтного покриття — 170 метрів. Тож піднятися на гору взимку буде не проблема.

Також нещодавно було відремонтовано відрізок дороги Середняки ¬ Петрівка-Роменська. Загальна сума на виконання робіт склала понад 700 тисяч гривень, з яких 166 тисяч гривень спрямовані з бюджету громади. Проектно-кошторисна документація виготовлялася теж за кошти ОТГ. Як результат маємо суцільне дорожнє покриття довжиною 204 метра.

На цьому ремонт автошляхів Гадяччини не завершується. Адже наше завдання — піклуватися про безпеку та комфорт жителів району. Тож рухаємося далі!

 

0 Загальні новині
Назад до розділу
Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться та отримуйте оперативну інформацію про заходи, надзвичайні ситуації та інші важливі події