Шрифт:
+
Колір:
Т
Т
Т
Зображення:
Відбулася щотижнева апаратна нарада
Відбулася щотижнева апаратна нарада

Відбулася щотижнева апаратна нарада

06 листопада 2018 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

На порядок денний було винесено такі питання:

1. Про хід виконання Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки.

2. Про хід виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва в районі за 9 місяців 2018 року.

3. Про результати періодичної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Харковецької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених статтями 30,31,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

4. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками жовтня місяця.

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Із першого питання доповідала Леся Зливко, начальник відділу освіти райдержадміністрації. Відділ освіти Гадяцької районної державної адміністрації забезпечує надання якісної освіти дітям з особливими освітніми потребам. Так в закладах загальної середньої освіти Гадяцького району з 2012 року впроваджується інклюзивна форма навчання для дітей з особливими освітніми потребами. В цьому навчальному році в п’яти закладах загальної середньої освіти функціонує 9 інклюзивних класів, де освіту здобувають 14 учнів, що потребують особливих умов навчання. Індивідуальна програма розвитку складається на кожного учня інклюзивної форми навчання відповідно до нормативних документів, де зазначається інформація щодо потреб учнів, у тому числі щодо технічних пристосувань та додаткових корекційно-розвиткових занять, визначених на підставі висновку Інклюзивно-ресурсного центру.

Із другого питання доповідала Алла Куліш, генеральний директор Фонду підтримки підприємництва. Гадяцький районний фонд підтримки підприємництва ( далі Фонд), створений у відповідності з Законом України „Про державну підтримку малого та середнього підприємництва”. Фонд здійснює свою діяльність за рахунок об’єднання фінансових, матеріальних та інших ресурсів засновників та учасників в рамках затверджених державних та регіональних програм, також спільних проектів спрямованих на підтримку та розвиток підприємництва в Гадяцькому районі. Протягом 2018 року суб’єкти підприємницької діяльності повертають бюджетні кошти згідно затверджених графіків. Щоквартально проводиться перевірка реалізації виконання проектів підприємців. Всього профінансовано проектів в сумі 850,0 тис. грн. Заборгованість по погашенню фінансової підтримки відсутня.

Про результати періодичної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Харковецької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених статтями 30,31,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» доповідала Маргарита Шершень, виконувач обов’язків начальника відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації.

Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками жовтня місяця доповідала Тетяна Ботінок, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району проінформував проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. За період 2018 року на території Гадяцького району виникло 97 пожеж, проти 92 за аналогічний період 2017 року.

По кожному із питань порядку денного головою райдержадміністрації було дано відповідні доручення відповідальним виконавцям.

0 Новини
Назад до розділу
Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться та отримуйте оперативну інформацію про заходи, надзвичайні ситуації та інші важливі події